Suns vs. Bucks NBA finaali 4. mängu otseülekanne: kuidas vaadata Bucks vs. Sunsi mängu 4 otseülekannet

Millist Filmi Näha?

Milwaukee Bucks võõrustab NBA finaali neljandas mängus Phoenix Sunsi.

Mis vahet mängul on. Giannis Antetokounmpo viskas 41 punkti ning Jrue Holiday lisas 21 punkti ja üheksa resultatiivset söötu, kui Bucks võitis NBA finaali kolmandas mängus Sunsi 120:100. Phoenixist Milwaukeesse liikudes nägi Suns välja ebatavaliselt lohakas. Chris Paul ja Mikal Bridges tegid kaheksa pallikaotust ning Devin Booker tabas 3 14 vastu, kui Bucks teenis sarja esimese võidu. Cameron Johnson andis Sunsi pingilt sädeme, tuues 14 punkti ja äikeseline dunk 30 minuti jooksul, kuid Phoenixil oli Deandre Aytonil vaid 24 minutit, kuna suur mees oli varajase vea tõttu piiratud.

Seeria ei alga tegelikult enne, kui kodumeeskond kaotab. Kas Bucks teeb selle kaks järjestikust või läheb Suns 3:1 juhtima? Me hakkame seda teada saama. Siin on, kuidas vaadata NBA finaali 4. mängu otse ABC, ESPN 3 ja Hulu kaudu.

MIS KELLAS TÄNA ÕHTUL MÄNG 4 SUNS VS BUCKS ALGAB?

Sarja 4. mäng on eetris kolmapäeval, 14. juulil kell 21.00. ET ABC-s ja ESPN 3-s.

SUNS VS BUCKS TASUTA MÄNGU ​​4 OTSEERIMISTEAVE:

Kui teil on kehtiv kaabliga sisselogimine, saate NBA finaalturniire otseülekandes vaadata ABC või ABC rakendus . Sarja 4. mängu on saadaval ka otseülekandeks Vaadake ESPN-i või ESPN rakendus.

KUS VAATA NBA FINAALSIDE MÄNGU ​​BUCKS VS SUNS 4. OTSESEAVE:

NBA finaalturniire saate vaadata ka otseülekandena, tellides aktiivse voogedastusteenuse, mis pakub ABC või ESPN3, sealhulgas fuboTV , Hulu + otse-TV , Sling TV , AT&T TV KOHE, või YouTube TV . FuboTV ja YouTube TV pakuvad sobilikele tellijatele tasuta prooviversioone.

BUCKS-SUNSI MÄNGU ​​4 NBA FINALITE HULU OTSESIOONINFO:

Kui teil on kehtiv tellimus Hulu + otse-TV (64,99 dollarit kuus), saate tänaõhtust mängu voogesitada ka teenuse ABC otseülekande kaudu. Hulu pakub abikõlblikele tellijatele seitsmepäevast tasuta prooviperioodi.